Куди доставити подарунок?

Каталог товарів
Меню
в Волгоград: 26/02/2024

Букет з троянд, орхідей, тюльпанів

Введіть назву міста доставки
Асортимент подарунків залежить від міста доставки
Виберіть дату доставки
Вартість та асортимент подарунків залежать від дати доставки
Вибрана дата доставки - державний вихідний день. На жаль, доставка неможлива і буде перенесена на наступний робочий день - 1 Січня 1970.
Зменшений
11 325 ₽
Стандартний
17 235 ₽
Делюкс
21 091 ₽
На фото представлений товар "Стандартний"
Склад (змінити): вихідний склад
Орхідея '' Цімбідіум'' (квітка) (колір: білий)
Троянда (50 см.) (колір: білий)
Тюльпан (колір: білий)
Руськус
Сітка (1 м.) (колір: зелений)
Стрічка (1 м.) (колір: білий)
Фетр (1 м.) (колір: зелений)
Мінімальна вартість товару - 11324 ₽
Код товару: MP0095 (377)
Рейтинг:
5
48%
4
48%
3
0%
2
1%
1
3%
Всього: 265 чол.
Оцінили: 265 чол.
Разом: 11325
Товар недоступний

Додаткові товари (9 шт.)

Опис
Оплата замовлення
Гарантії
Доставка

Побачивши вперше орхідеї, не одразу повіриш, що це живі квіти, настільки вони гарні та витончені. У поєднанні з білими тюльпанами та трояндами, вони створюють ніжний та романтичний букет. Наче створений для принцеси цей букет здивує навіть найдосвідченішого отримувача. Букет виглядає ніжно, вишукано, дорого.

Розмір композиції вказаний на зображенні – є орієнтовним.

Оплата замовлення здійснюється замовником після оформлення замовлення. Всі замовлення доставляються по Волгоград після оплати.

Визначившись із вибором подарунка, Ви зможете перейти на оформлення замовлення, де Вам буде запропоновано обрати зручний спосіб оплати. Здійснити оплату Ви зможете, як відразу після оформлення замовлення (за допомогою банківської картки, електронних грошей), так і пізніше (банківським переказом, через платіжний термінал тощо) отримавши реквізити на свою електронну адресу в автоматичному режимі. Попередньо ознайомитися з варіантами оплати Ви можете скориставшись пунктом меню Оплата. Якщо у Вас залишилися питання щодо того, як зручно оплатити замовлення з урахуванням термінів виконання замовлення та Вашого розташування, Ви можете звернутися до служби підтримки клієнтів або замовити свій питання в чаті, оператору нашої компанії.

Служба доставки подарунків "Present" гарантує виконання замовлення відповідно до Вашого вибору на сайті volgograd.my-present.org. Замовлення доставляється за вказаною адресою в Волгоград (Росія) після погодження з отримувачем. При формуванні замовлення враховуються всі побажання замовника, які були внесені до поля Додаткова інформація при оформленні замовлення.

Якщо клієнт, з якоїсь причини не задоволений виконанням замовлення або якістю доставленого букета "сніжна королева" - будь ласка, повідоміть нас про це протягом 24 годин, ми безкоштовно зробимо заміну.

З більш детальною інформацією про гарантії Ви можете ознайомитися на сторінці Гарантії.

Доставка Вашого замовлення здійснюється кур'єром за адресою, яка вказана у замовленні або за погодженням з одержувачем. Дату доставки та бажаний час необхідно вказати при оформленні замовлення. Для своєчасного виконання замовлення заздалегідь оформляти замовлення з врахуванням вихідних, святкових днів та часу, враховуючи різницю у часових поясах.

Вартість доставки вважається окремо (додатково) і залежить від міста доставки, що дозволяє сформувати замовлення будь-якої складності незалежно від віддаленості.

Вартість доставки у м. Волгоград - 384 ₽